Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /data01/virt16556/domeenid/www.perearst2.ee/htdocs/code/kernel/Application.class.php on line 739

Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /data01/virt16556/domeenid/www.perearst2.ee/htdocs/code/kernel/menu/Menu.class.php on line 2654
Medisoft - Klienditugi - Tulemustasu 2006
Perearst 2
otsi
Perearst 2
Kas Te olete kuulnud Eesti digiregistratuuri projektist?
  Jah
  Ei
Tulemustasu 2006 Prindi

Lp Perearst!

 

Teavitame Teid, et TORU-s on alates 10.05.2011. a olemas perearstide kvaliteedisüsteemis osalemiseks krooniliste haigustega patsientide loetelud, mis on koostatud haigekassa andmebaasi andmete alusel, so teie endi poolt haigekassale esitatud raviarvete andmete alusel, mis apelleeritud perearstide poolt.

 

Krooniliste haigete perearsti nimistusse kuulumine on arvestatud seisuga 1.05.2011. Seega, kui krooniline haige lisandus Teie nimistusse ajavahemikul 2.jaanuar kuni 1.mai, siis isikut ei olnud esitatud Teie nimistu vastava kroonilise haiguse loendis perioodi valikul TORUs „02.2011“, kuid on nimetatud loendis perioodi valikul TORUs „05.2011“. Lisatud on ka 01.jaanuar -30.aprill surnud  isikutele vastav tunnus.

 

Juhendi andmete vaatamiseks leiate EHK kodulehelt:

http://www.haigekassa.ee/uploads/userfiles/2009_PA_kvaliteeditasu_tagasiside_arvestusele.pdf

 

Tuletame Teile meelde – selleks, et 2011.aasta krooniliste haigete loetelud oleksid Perearst2 programmis aktiivsed ja kaasajastatud, peate uue loetelu lisama oma programmi.

Sihtrühma salvestamiseks TORU lehelt tuleb perioodiks märkida „Viimased andmed“ kuupäev, mis kuvatakse sihtrühma lehel Teie nime all. Salvestage Toru lehelt iga sihtrühm eraldi failina enda arvutisse (Genereeri Exceli fail) sobivasse kataloogi- fail salvestub vaikimisi õige sihtrühma nimega.

 

 

Näide:

Sihtruhmad2.jpg

 

 

Nüüd on loendid olemas teie arvutis, kuid nimekirjad on vaja saada ka andmebaasi. Selleks tuleb avada Perearst2 – Arsti töö. Ülevalt menüüst valida Tulemustasu – Tulemustasu sihtrühmade sisselugemine...
Pilt1.jpg

Avanevas aknas vajutage nuppu Ava fail ja seejärel tuleb ülevalt noolest leida üles kataloog, kuhu sihtrühma failid salvestasite. Kataloog leitud, saate valida esimese sihtrühma faili, vajutada Open ja siis „+Lisa baasi“ nuppu. Valitud sihtrühm lisatakse andmebaasi. Nüüd tuleb vajutada uuesti Ava fail nuppu ja valida järgmine sihtrühma fail, ning uuesti „+Lisa baasi“ nupp. Nii lisada baasi kõik sihtrühmad.

Tulemust saate kontrollida, kui valite ülevalt menüüst Tulemustasu ja Tulemustasukulg. Vajtades nüüd mõne sihtrühma peale, peab ette tulema valitud sihtrühma kuuluvate patsientie nimekiri.

 

NB! Iga nimistuga arst, kes osaleb tulemustasu projektis, peab oma sihtrühmad eraldi sisse lugema.

 

Küsimuste korral palun pöörduge EHK Harju osakonna töötaja Kristel Kolga, e-mail kristel.kolga@haigekassa.ee  telefon 603 3657,  poole

 

või Medisofti klienditugi e-mail klienditugi@medisoft.ee telefon 659 5766.

 

 

 

 

 

   
 
Medisoft - Räägu 35a, 13417 Tallinn   Telefon: 659 5760   E-post: klienditugi(ätt)medisoft.ee
BestIT OÜ